.

Resistive touch screen изградена-во контролер, 4 жица цел машина, лаптоп инсталиран со екран на допир, изградена-во линија

Resistive touch screen изградена-во контролер, 4 жица цел машина, лаптоп инсталиран со екран на допир, изградена-во линија

950.40
DEN 665.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


3.5 инчи -22 инчен четири / пет линија Resistive touch screen возачот панел!
USB целосен сет на вграден во линија за контрола на картички :
1 (4 Линија возачот одбор, X1 четири жица продолжување линија, X1 изграден во USB конекција линија, X1 диск, CD, x1 )
2 (5 Линија возачот одбор, X1 пет жица продолжување линија, X1 изграден во USB конекција линија, X1 диск, CD, x1 )
Оваа врска е вграден USB линија контролер пакет
USB линија должина : 50 CM
Du Pont линија должина : 30 CM
Контролор големина : 20 MM, x, 70 MM (0.79 инчи, X 2.76 инчи)
Во вид на снимање : четири линии Во вид на снимање : пет линии

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Бренд Име:
lanjuu