.

164.2*99.2 нов 7 Инчен екран на Допир, автомобил DVD, AT070TN90, AT070tn92 94, индустриски екран на допир, ST-07002

164.2*99.2 нов 7 Инчен екран на Допир, автомобил DVD, AT070TN90, AT070tn92 94, индустриски екран на допир, ST-07002

618.24
DEN 433.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


164.2*99.2 нов 7 Инчен екран на Допир, автомобил DVD, AT070 TN90, AT070tn92 94, индустриски екран на допир, ST-07002

Главните карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD