.

7 Инчен Екран на Допир за GPS ebook 7 Инчен екран на допир Innolux TN92 екран на допир 164X99

7 Инчен Екран на Допир за GPS ebook 7 Инчен екран на допир Innolux TN92 екран на допир 164X99

671.52
DEN 470.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD