.

ZVRUA Лаптоп Стојат Преносни Таблета Носителот Алуминиум Лаптоп се Залага За MacBook Air Mac Book Pro 120 Степен Таблета Планината Soporte

ZVRUA Лаптоп Стојат Преносни Таблета Носителот Алуминиум Лаптоп се Залага За MacBook Air Mac Book Pro 120 Степен Таблета Планината Soporte

1439.52
DEN 1152.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Бренд Име:
ZVRUA
Број На Модел На:
Лаптоп Стенд-за Macbook/Лаптоп Носителот
Материјал:
Метал
Пакет:
Yes
Компатибилен Модел:
Универзална Лаптоп Се Залагаме За Леново Macbook Подлога Стојат
функција 1:
Алуминиум Легура Лаптоп се Залагаме За iPad и MacBook Клупа Стојат Носителот
Карактеристика 2:
Таблета Штанд Со Малопродажната Пакет
боја:
Аурора Сребро,Злато Се Зголеми,Луксузни Злато,Класичен Сива
GrayStyle:
ZVRUA Делукс Бизнис Универзална Таблета Стојат
Времето на Пазарот:
2017 Нови Пристигнување Топла Продажба на Таблет Клупа PC Додатоци
Dropshipping/Трговија На Големо:
Поддршка(3 еез 5% попуст)
Функција:
Алуминиумски Легури на Метал Стојат Носителот Поддршка за Macbook Air Mac Книга