.

Модерната Круг Бело/Црна Боја Led Акрилик таванот светла, 18W/24W/36W/48W за дневна соба и спалната соба дома Светлина Тела

Модерната Круг Бело/Црна Боја Led Акрилик таванот светла, 18W/24W/36W/48W за дневна соба и спалната соба дома Светлина Тела

2880.00
DEN 2016.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Абажур Боја:
Бела, Црна
Боја На Каросеријата:
60cm 48W бела светлина, 50cm RGB светлина, 40cm 28W бела светлина, 40cm далечински dimmable, 32cm 24w бела светлина, 60cm RGB светлина, 50cm 36W бела светлина, 40cm RGB светлина, 60cm далечински dimmable, 50cm далечински dimmable
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
сертификација:
FCC,RoHS,CCC
Извор На Енергија:
AC
Материјал:
acryl
Тело Материјал:
Железо
Осветлување Област:
5-10square метри
Број на извори на светлина:
4
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
E14
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
DEEVOLPO
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Примена:
Трпезарија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Тип На Објект:
таванот светла