.

FUMAT Барок Обоено Стакло Светилка Европската Ретро Внатрешна Светлина Тела За Пред тремот Aisle Vitrage Светла Мозаик Тавански Светилки

FUMAT Барок Обоено Стакло Светилка Европската Ретро Внатрешна Светлина Тела За Пред тремот Aisle Vitrage Светла Мозаик Тавански Светилки

5095.20
DEN 4484.00 -12 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис на производот Материјал : метал, стакло Стил : Обоено Стакло Извор на Светлина : Блескаво/LED/заштеда на енергија Основни вида : E27 *1 Моќност : 40 W *1 Димензии : Дијаметар : 20 СМ, H : 20 CM (1inch=2.54 см) Напон : 110 V-130 V 220 V-240 V Боја : како на сликата покаже Гаранција : 1 година Пакет Тежина : 2.5 kg Основните Собранието е потребно Добро за : Балкон/ Пред тремот/ Коридор и така натаму. Светилки брод за вас, како подарок. Ако тоа е скршен на испорака,ние нема да ја препратите. Pls ќе се напомене и разбирање! Вистински Пука
Плаќање 1.Ние прифаќаме Банкарски Трансфер,Western Union,Alipay,И така натаму. Превозот 1.Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 7 дена по вашата исплата е расчисти. 2.Ние брод вашата адреса која сте оставени на Aliexpress ,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно,Ако сакате да го смените друга адреса, ве молиме да ни остават порака на Aliexpress mail или контакт со Али онлајн разговор. 3.Имаме EMS,E-пакет,Кина Пост Воздух Mail може да биде chioce. 4.Ако ви треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за детали пред да купите. 5.Ние вообичаено се испрати објект за вас како нашето ветување превозот време. Ќе добиете е-мејл известување кога вашата цел е испраќаат. Не пратки во сабота или недела или Национални/Post Office празници.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
таванот светла
Стил:
Европа
Заврши:
Железо
сертификација:
CE,CCC
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Употреба:
За итни случаи
Карактеристики:
Обоено стакло светилка
База Тип:
E27
Број На Модел На:
FUMAT 8-10
Бренд Име:
FUMAT
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Никој
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Стакло Камен
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Примена:
пред тремот
боја:
Жолта
Материјал:
стакло и метал
Стил:
ретро гроздобер
Функција:
Обоено стакло
Напон:
110-130V 220-240V
сијалица:
E27*1PCS LED (сијалица како подарок)
светлината ефект:
топло бела
Нарачана:
Yes
Занает:
Рачно изработени
оригиналниот:
Кина