.

1PC креативни цртан филм зелена храна силиконска маска симпатична dustproof мултифункционален првенство капак, филозофите на херметичкиот зеленчук покрие LB 268

1PC креативни цртан филм зелена храна силиконска маска симпатична dustproof мултифункционален првенство капак, филозофите на херметичкиот зеленчук покрие LB 268

DEN 95.52

Пристапност
Во достапна форма

Член Име : Чаша Покрие Материјал : Силикон Големина : кол.10.5 cm Боја : случајни Стил : како прилог Единица тежина : околу 32g/pc Пакет се Вклучени : 1 XCup Покрие Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
2.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Ви благодариме за вашиот поддржува.
3.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.,татко име. Ви благодариме за вашиот поддржува.
4.Pls бидат внимание дека ако вредноста е помала од ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не е било Песна во транспорт,но може да пристигне во времето
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.

Главните карактеристики

Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
LB268
Обликот:
Еден Слој
Количина:
1
Техника:
Handpainted
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тип:
Teacups
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
mingrizhiguang дома