.

275cc Автентични Yixing Teapot Автентични Пурпурна Глина Господар рачно изработени Керамички Кинески Кунг Фу Чај Постави Долго Устата Peony Тенџере Литургија

275cc Автентични Yixing Teapot Автентични Пурпурна Глина Господар рачно изработени Керамички Кинески Кунг Фу Чај Постави Долго Устата Peony Тенџере Литургија

2356.32
DEN 1555.00 -34 %

Пристапност
Во достапна форма


7219805664851593 Yi Xing Teapot US $ 152.99 /парче US $ 127.89 /парче US $ 138.99 /парче US $ 109.99 /парче US $ 61.99 /парче US $ 48.59 /парче US $ 52.00 /парче US $ 306.49 /парче
Бренд ZEETOON Материјал Пурпурна глина руда Пурпурна Кал Име Yixing Teapot Долго устата Peony Тенџере Занает Сите рачно изработени, Резба Големина 14.5*9.3*9.8 cm Капацитет : 275cc Пакет Листа 1 PC Teapot (Без Teacup) Пакет Безбедно пакување области на Примена Чај Соба Дневна Соба Канцеларија

Главните карактеристики

Бренд Име:
ZEETOON
Материјал:
Виолетова Глина
Број на Корисници:
6
Име:
Yixing Teapot Долго устата Peony Тенџере
Големина:
14.5*9.3*9.8cm
кал:
Виолетова глина руда Пурпурна Кал
Технологија:
Сите рачно изработени резба
Место на Потекло:
Yixing
Капацитет:
275cc
вода дупки:
7 дупки
Производ Класификација:
чај сет
Пакувањето вклучува:
1PC Teapot (Без Teacup)
Пакување:
безбедно пакување