.

4 Боја Sleepwear Lenceria Секси Теди Долна Облека На Жените Чипка Отвори Crotch Еротски Плус Големина Долна Облека Порно Возрасни Секс Долна Облека H6350

4 Боја Sleepwear Lenceria Секси Теди Долна Облека На Жените Чипка Отвори Crotch Еротски Плус Големина Долна Облека Порно Возрасни Секс Долна Облека H6350

DEN 552.96

Пристапност
Во достапна форма


ПРЕВОЗОТ БЕЛЕШКИ
За Превозот
1,По добивањето на нарачката, ние ќе бидеме во 2-7 дена за вашата пратка, затоа што стоката треба да домашниот транспорт во Кина,
По 5-8 дена,може да следење на најновите логистика информации.
За Превозот
2,Обично, ние ќе ги искористиме на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-Пакет бесплатен превозот за вас,
ако сакате да брзо да добиете на стоки, исто така, може да изберете и други комерцијални Курир, како што курирската служба DHL Fedex IP ТНТ;
Време На Испорака
1,Вашиот парцела обично трае 15-25 работни дена да пристигне во Русија,САД,Канада,Austrialia и повеќето Азиски земји.
Тоа трае околу 25-45 дена да пристигне во Јужна Америка со Кина пост Воздухопловната или E-Пакет;
Време На Испорака
2, Особено Бразил , Обично трае 50-65 дена, понекогаш е потребно повеќе од 90 дена,
како што се лошите временски услови, слабата ефикасност на транспорт, посебно fastival и други неконтролирани фактор.
3,Ако не може да се прифати долго превозот време, Можете да ја користите стандардната превозот или изрази.
За Плаќање
Нашите Купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање на Ali Express како што е подолу :
За Големината 1,Сите димензии се мери со рака,може да се 1-2cm отстапувања.

Главните карактеристики

Големина:
M, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
Дами Секси Високи Половината Шупливи Надвор Bodysuit Еротска Долна Облека Babydolls
Материјал:
Полиестер