.

Жартиера Појас Bodysuit Порибување Теди Чаби Девојки Долна Облека Lenceria Жешки Секси Долна Облека Sleepwear Jumpsuit Babydoll Фетиш

Жартиера Појас Bodysuit Порибување Теди Чаби Девојки Долна Облека Lenceria Жешки Секси Долна Облека Sleepwear Jumpsuit Babydoll Фетиш

239.52
DEN 218.00 -9 %

Пристапност
Во достапна форма


Преку Веб-прелистување може да ги видите на нашиот сите производи
Објектот Информации Услов : 100 % Нов Материјал : 10%Spandex +87%најлон+3% памук Објект Големина: Една големина,велика БРИТАНИЈА/AU6-14,US2-10
Боја : Црна Пакет : 1 тело Не одговараат на Г-string Објект Покажува Превозот
Ние ќе брод во 1 ден по исплата потврди јасно. Но, освен Викенд.
Превозот време : 10-35days.Ако ова е вашиот прв договор со нас или за купување на еден објект за кои треба меѓународна шпедиција, ние ви препорачуваме да ги видиш нашите превозот услови во описи. International shipping обично трае подолго време отколку на домашните, бидејќи тоа е врз основа на превозот обезбедувач на услуги и двете земји на Царинската управа.
Ако не сте го добиле вашиот објект и оваа ситуација трае до 35. ден, ве молиме контактирајте со нас. ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ќе бидат издадени до вас со ОПРАВДУВАЊЕ. Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола.
Но, ако добиете тоа, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен коментар и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот ако ви се допаѓа и да ја цениме нашите услуги на клиентите,и ние му верувате на вашиот hornor и интегритет да плаќаат повторно Политика на Враќање
Ние сме посветени да ви даде најдобри услуги на клиентите е можно.

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Бренд Име:
QueensHot
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон,Памук
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
една големина
Повод:
Valentine,Денот,Подарок
Големина:
One Size for US 2-10,AU/UK6-14
боја:
B