.

За Yotaphone 3 Браник Случај Луксузни Сјајна Сјајни Алуминиум Метална Рамка За Yotaphone3 Случај Hign-крај Заштитни Случај за Yota 3

За Yotaphone 3 Браник Случај Луксузни Сјајна Сјајни Алуминиум Метална Рамка За Yotaphone3 Случај Hign-крај Заштитни Случај за Yota 3

575.52
DEN 547.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Луксузна Метал Браник за Yotaphone 3 Алуминиумска Рамка Случај Покритие за Yotaphone 3 5.5" Телефон Школка Покрие Заштитни Случај Бесплатен Превозот
Име на производ : Метал браник случај за Yotaphone 3
Материјал : Алуминиум
Боја : Сребрена, црна, сина, црвена, златна, Виолетова-црна,Црвена и црна(како слика)
Модел : За Yotaphone 3 Yota 3
Пакет Се Вклучени :
# 1 x Метал Алуминиум Браник( Вклучувајќи 1pcs шрафцигер ans завртки и на Рака)

Главните карактеристики

Пакет:
случајот со рака
Бренд Име:
Донг Ya
дизајн:
Бизнис,Метален
Тип:
браник
Карактеристики:
Луксузна метал алуминиум рамка заштита на случај маска
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Motorola
Големина:
5.5 INCH
Мало Пакет:
No
боја:
Сребрена, црна, зелена, skyblue, црвена, златна, Розово,Црвено-црна
Модел На Телефон 1:
Алуминиум Браник Рамка Случај За Yotaphone 3 Yota 3