.

Оригинални Нови Средината Рамка Агол Агол Дел За Sony Xperia Z3 Z3 Двојна D6603 D6653 D6633 5.2 инчен Црна/Бела/Gold/Зелена/Виолетова

Оригинални Нови Средината Рамка Агол Агол Дел За Sony Xperia Z3 Z3 Двојна D6603 D6653 D6633 5.2 инчен Црна/Бела/Gold/Зелена/Виолетова

DEN 67.20

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на нашата продавница.Нашиот професионален тим ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги. Ако не можете да најдете она што ви треба во нашата продавница,ве молиме падна слободно да контакт. Опис : Модел : За Sony Xperia Z3/Z3 Двојна Квалитет : Оригинални Нови Големина : 5.2" Пакет Тежина : 0.02 kg Гаранција : 6 месеци Секој објект е тестиран пред превозот Пакетот Вклучува :
1 Pcs x Средината Рамка Агол Агол Дел За Sony Xperia Z3 Z3 Dual
Напомена : Ако купувате 1 парче,тоа е само 1 парче агол! Не 4 парчиња! Ако купувате 4 дел,ќе може да се добие 50% попуст. Производ Фотографии :
Пратката:
А) да го Прифати Пад на Превозот : ве Молиме имајте во предвид "Капка превозот" и да го потврди испорака, адреса и телефонски број по цел.
Б) време на Испорака :
1.Предмети ќе биде предаден во рок од 48 часа.
2.By Воздухот mail : Општо земено,околу 15-25 работни дена(Бесплатен Превозот)
Од Express : Општо земено,околу 5-10 работни дена
В) Добиете Предмети :
Ако не сте добиле објектот на време,ве молиме контактирајте со нас слободно преку е-маил.Нормално,вашиот e-mail ќе биде одговори со 24 часа.
Г)Превозот со начинот и условите на :
1.Меѓу националните регистрирани Воздух Mail
Азија Земји : 7-12 работни дена
САД/Австралија : 8-15 работни дена
Европа : 10-20 Работни дена
Јужна Америка : 15-25 работен ден
2.

Главните карактеристики

Бренд Име:
dower мене
Тип:
браник
дизајн:
Обична,Мат
Функција:
Анти-удар
Мало Пакет:
No
Големина:
5.2
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Карактеристики:
Агол на телефонот
Големина:
5.2
квалитет:
оригиналниот
боја:
Balck/Бела/Gold/Зелена/Виолетова