.

10Sets/многу Оригинални Нови Водоотпорен Micro SD +SIM Картичка +Полнење Порта Прашина Приклучок USB Покрие Порта Слот за Sony Xperia Z1 L39H C6903

10Sets/многу Оригинални Нови Водоотпорен Micro SD +SIM Картичка +Полнење Порта Прашина Приклучок USB Покрие Порта Слот за Sony Xperia Z1 L39H C6903

DEN 1488.00

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на нашата продавница.Нашиот професионален тим ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги. Ако не можете да најдете она што ви треба во нашата продавница,ве молиме падна слободно да контакт. Опис : Модел : За Sony Xperia Z1 L39 H C6903 Квалитет : Оригиналниот Пакет Тежина : 0.02 kg Гаранција : 6 месеци Секој објект е тестиран пред превозот Пакетот Вклучува :
10 поставува x Полнење преку USB Порт Прашина Plug Маска + Micro SD Port +SIM Картичка Порта Поклопец на Слот за Sony Xperia Z1
Производ Фотографии :

Главните карактеристики

Бренд Име:
dower мене
Тип:
браник
Карактеристики:
Водоотпорен
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Метален
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Големина:
5
Модел:
За SONY Z1 L39H
боја:
Црна/Бела/Виолетова
квалитет:
оригинални нови
Тип:
прашина приклучок