.

Ултра Тенок Мека TPU Потпирачот Прст Телефон Покритие за Huawei Колега 9 Колега 9pro Колега 8 Колега 7 Колега 2 МАГИЈАТА НОВА Г-7 Г-7 плус G8 GX8

Ултра Тенок Мека TPU Потпирачот Прст Телефон Покритие за Huawei Колега 9 Колега 9pro Колега 8 Колега 7 Колега 2 МАГИЈАТА НОВА Г-7 Г-7 плус G8 GX8

216.96
DEN 169.00 -22 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет. Совршено се вклопуваат во вашиот телефон . Лесен пристап до сите копчиња, без отстранување случај. Спречете го вашиот мобилен од удари и гребнатини. Материјал : Кожа, магнетно, пластика, Совршено се Вклопуваат Многу други стилови во мојата продавница!
Пакетот вклучува : 1 X Случај . ( Забелешка : Без продажба на мало кутија, не мало pacakge !) Ако изберете превозот начин "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" или "Продавачот за Испорака Метод" , тоа не може да биде песна ; Ако ви е потребна за следење информации , ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" .
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка .
Ви благодариме за разбирањето!

Главните карактеристики

Материјал:
за Huawei Колега 9, за Huawei Колега 9pro, за Huawei Колега 8, за Huawei Колега 7, за Huawei Колега 2, за Huawei МАГИЈА, за Huawei НОВА, за Huawei Г-7, за Г-7 плус G8 GX8
Бренд Име:
МОРНАРИТЕ
Тип:
браник
Функција:
Потпирачот,Со Прст Прстен
дизајн:
Обична,Бизнис,Транспарентна
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Карактеристики:
Ултра Тенок Мека Потпирачот Прст Телефон Маска
Големина:
14.5*7*1
Тип:
Случај