.

За iPhone 7/7 Плус Мека TPU Црна Маска за Apple iPhone 5S SE Телефон Случај за iPhone 6 6S Плус Школка Van Gogh Цвет Fundas

За iPhone 7/7 Плус Мека TPU Црна Маска за Apple iPhone 5S SE Телефон Случај за iPhone 6 6S Плус Школка Van Gogh Цвет Fundas

138.24
DEN 94.00 -32 %

Пристапност
Во достапна форма

За i Phone 7/7 Плус Мека TPU Црна Маска за Apple i Phone 5 S SE Телефон Случај за i Phone 6 6 S Плус Школка Van Gogh Цвет Fundas
Црна Мека TPU За Apple i Phone Модел на Телефон Шоу
Печатени на телефонот е Ист Дијаграм
Различни Модели на телефони имаат Различни Локација Камера Дупка
Компатибилен Модел : За i Phone 5 S / SE (4.0 Inch) За i Phone 6 / 6 S (4.7 Inch) За i Phone 6 Плус / 6 S Плус (5.5 Inch) За i Phone 7 (4.7 Inch) За i Phone 7 Плус (5.5 Inch)
Карактеристики : {1} : 100% Нов и Висок Квалитет на Црна Мека TPU Материјал ; {2} : 1.0 mm Дебелина + Мек, Флексибилен {3} : 1440 HD Шарени Рамна Површина за Печатење {4} : Врвен Квалитет Осигурување + Брзо Брод во 1-2 дена; {5} : Совршено се Вклопуваат,Пристап до Сите функционира Без Отстранување На Случај; Пакет се Вклучуваат : 1 X Phone Случај ( Не Вклучуваат Видиме и Lanyard ) Купи 3 компјутери и повеќе , 7 % попуст попуст. Трговија На Големо Голем Попуст За Поддршка !! Капка / Слободен Брод Поддршка !!
Van Gogh Цвет Тема Шоу

Главните карактеристики

Материјал:
За iPhone 5S SE, За iPhone 6 6S, За iPhone 6S Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6,iPhone 7,iPhone SE,iPhone 5
Големина:
4.0-5.5 inch
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
браник
Бренд Име:
WISAPI
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Материјал:
Црна Мека TPU Маска
Функција:
Van Gogh Цвет Дизајн Насликани
Дебелина:
Ултра Тенок 1.0 mm
Fundas Карактеристика:
Само Креиран За Цртање Додатоци
Поддршка ( 2 ):
За iPhone 5S / SE Школка 4.0 инчен
Поддршка ( 3 ):
За iPhone 6 / 6S Покрие 4.7 инчен
Поддршка ( 4 ):
За iPhone 6S Плус Fundas 5.5 инчен
Поддршка ( 5 ):
За iPhone 7 Coque 4.7 инчен
Поддршка ( 6 ):
За iPhone 7 Плус 5.5 инчен
Тип:
Случај