.

KSQ Секојдневен Изми Тексас Спортски Паричник, Мобилен Телефон Торба Отворено Покрие Случај За Мулти Модел на Телефон Кука Јамка Појас Торбичка Holster Торба

KSQ Секојдневен Изми Тексас Спортски Паричник, Мобилен Телефон Торба Отворено Покрие Случај За Мулти Модел на Телефон Кука Јамка Појас Торбичка Holster Торба

348.00
DEN 313.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма

Нов Повик Изми Тексас Спортски Паричник, Мобилен Телефон Торба Отворено Покрие Случај За Мулти Модел на Телефон Кука Јамка Појас Торбичка Holster Торба Секојдневен изми тексас материјал виси пенкало телефонски сетови Пакување : OPP вреќа Боја : црна, сина, кафена, црвена боја. Надворешни димензии : 11 * 18 * 2.5 (СМ), тежина : 95 G, Применлив Модел : За i Phone 6/6 плус/6 S/6 S Плус/5 5 S 5 C 4 4 S За Samsung Галакси S3/S4/S5/S6/S7edge/S6 работ+ За HTC Желба Око М8 М9 Желба 816 Желба 620 За Галакси Забелешка 4 Забелешка 3 Забелешка 2 Работ На Zopo ZP998 ZP990 ZP980 ZP1000 C2 C3 За THL TL5000 4400 T11 T11 W W200 W200 S T100 T100 S T5 S За DOOGEE DG550 DG350 За One Plus еден HTC М8 За IOCEAN X8 X7 X7 S Г-7 За HUMMER H5 За CUBOT X6 ЕДЕН S208 P9 S222 За GOOPHONE S5 ЕДЕН, ЗА KINGZONE К1 За JIAYU G6 Ф1 S1 S2 S3 S4 За OPPO НАЈДИ 5 7 R819 R1 За HUMMER H5 За Huawei чест 6plus P7 P8 Универзално, за Било кој мобилен телефон за помалку од 6.3 инчи Производ пакување

Главните карактеристики

Карактеристики:
Карта Носителот+ Жените Кожна торба+Паричник
Компатибилен Модел На Samsung:
Компатибилен Бренд:
Samsung
Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Рамнина,Геометриски,Бизнис
Бренд Име:
KSQ
Големина:
11*18*2.5(CM)
Тип:
Торбичка
Функција:
Анти-удар
Компатибилен 1:
За apple iphone 6S Плус/6G Плус
Компатибилен Модел На Телефон:
Погоден за сите модели на мобилни телефони на помалку од 6.3 инчи
Компатибилен 2:
За iPhone 6/6 плус/6S/6S Плус/5 5S 5C SE 4 4S
Компатибилен 3:
Нова Универзална Кожа Мобилен Телефон Торба За Samsun S8 S8 S6 edge/S6 работ+
Компатибилен 4:
За HTC HUAWEI XIOAMI
Компатибилен 5:
За Huawei P9 Плус / P9 / P8 / Mate 7 / Mate 8 / p10/ p10 лајт
Материјал:
Изми тексас материјал
боја:
Црна,Сина,Кафена,Црвена
Компатибилен 6:
За Huawei P6/P7/P8/P8lite/чест 6/6Plus/7/7i