.

За Алкател OneTouch Жестока XL 5054 OT 5054N 5.5 инчен Калено Стакло Екран Заштитник Филм стакло Заштитна Фолија

За Алкател OneTouch Жестока XL 5054 OT 5054N 5.5 инчен Калено Стакло Екран Заштитник Филм стакло Заштитна Фолија

DEN 118.56

Пристапност
Во достапна форма

Функција : Материјал : Калено стакло Дебелина : 0.26 mm Цврстина : 9 H Пакет се вклучуваат : 1*Калено стакло Екран заштитник 1*екран чистење на хартија(Сува) 1*Алкохол за чистење на хартија(Мокра) Погоден за : За Алкател One Touch Жестока XL /5054 OT-5054 N 5.5-инчен
Функција На Опис

Главните карактеристики

Функција:
Анти-удар
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Големина:
For Alcatel OneTouch Fierce XL /5054 OT-5054N 5.5
дизајн:
Транспарентна
Карактеристики:
За Алкател OneTouch Жестока XL /5054 OT-5054N 5.5
Бренд Име:
wierss
Компатибилен Бренд:
За Алкател OneTouch Жестока XL /5054 OT-5054N 5.5