.

5pcs/многу FTTH Оптички attenuator 5dB 10dB 20dB SC/АПЦ

5pcs/многу FTTH Оптички attenuator 5dB 10dB 20dB SC/АПЦ

DEN 1483.20

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет. За повеќе информации или техничко прашање, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me услуга.

Главните карактеристики

Бренд Име:
SMTE
Број На Модел На:
оптички attenuator
Состојба:
Нови