.

1pc Бесплатен превозот 2W N attenuator N famle да се женски DC-3GHz 50ohm 3db

1pc Бесплатен превозот 2W N attenuator N famle да се женски DC-3GHz 50ohm 3db

DEN 600.00

Пристапност
Во достапна форма


Висок Квалитет/Бесплатен Превозот 1pc RF Attenuator 2 W DC-3 GHz 3d B коаксијален N plug Машки да џек Женски 50ohm
Техничка Спецификација :
Фреквенција : DC-3 GHz
VSWR : 1.20 Max
Просечна Моќност : 2 W
Отпорност : 50ohm
Слабеењето : 3db±0.5 d B
(6,10,15,20,30 d B е исто така достапно)
Tempearature Опсег : -55°C до +125°C
Конектор : N машки N женски

1.Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). 2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Ако не е, ве молиме да ја корегираат пред исплата. 4.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 5.ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.Се надевам дека ќе се разбере и поддршка!
Време На Испорака :
1.Ние прифаќаме Alipay.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
МАЧКА-3G-2-N-3dB
Бренд Име:
WINWOKOM