.

1 Компјутер SMA 3dB RF Attenuator 2W 5W DC-6GHz SMA машки да SMA женски

1 Компјутер SMA 3dB RF Attenuator 2W 5W DC-6GHz SMA машки да SMA женски

DEN 719.52

Пристапност
Во достапна форма

1 Компјутер 3d B Коаксијален АНТЕНСКИ Attenuator 2 W 5 W DC-6 GHz SMA машки да SMA женски
Техничка Спецификација :
Фреквенција : DC-6 GHz
VSWR : 1.20 Max
Просечна Моќност : 5 W
Отпорност : 50ohm
Слабеењето : 3db±0.5 d B
6,10,15,20,30 d B достапни;
Tempearature Опсег : -55°C до +125°C
Конектор : SMA машки да SMA женски
Големина : 30x9.4mm


1.Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). 2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Ако не е, ве молиме да ја корегираат пред исплата. 4.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 5.ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.Се надевам дека ќе се разбере и поддршка!
Време На Испорака :
1.Ние прифаќаме Alipay.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Главните карактеристики

Бренд Име:
WINWOKOM
Број На Модел На:
МАЧКА-6G-5-SMA-3dB