.

Бесплатен Превозот DC-6GHz 5W 20db Коаксијален АНТЕНСКИ Attenuator N машки N женски конектор

Бесплатен Превозот DC-6GHz 5W 20db Коаксијален АНТЕНСКИ Attenuator N машки N женски конектор

DEN 1104.00

Пристапност
Во достапна форма

Бесплатен Превозот DC-6 GHz 5 W 20d B Коаксијален АНТЕНСКИ Attenuator N машки N женски конектор
Техничка Спецификација :
Фреквенција : DC-6 GHz
VSWR : 1.25 Max
Просечна Моќност : 5 W
Отпорност : 50ohm
Слабеењето : 20db±1.0 d B
(3,6,10,15,30 d B е исто така достапно)
Tempearature Опсег : -55°C до +125°C
Конектор : N машки N женски
Големина : 69x18mm

1.Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). 2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Ако не е, ве молиме да ја корегираат пред исплата. 4.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 5.ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.Се надевам дека ќе се разбере и поддршка!
Време На Испорака :
1.Ние прифаќаме Alipay.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
МАЧКА-6G-5-N-20dB
Бренд Име:
WINWOKOM