.

Бесплатен Превозот DC-3GHz 2W 6dB Коаксијален Фиксна BNC Attenuator

Бесплатен Превозот DC-3GHz 2W 6dB Коаксијален Фиксна BNC Attenuator

DEN 2880.00

Пристапност
Во достапна форма


Слободен Испорака на високо квалитетни DC-3 GHz 2 W 6d B Коаксијален Фиксна BNC Attenuator
Техничка Спецификација :
Фреквенција : DC-3 GHz
VSWR : 1.20 Максимум
Просечна Моќност : 2 W
Отпорност : 50ohm
Слабеењето : 6db+-0.5 d B
( 1,2,3,5 ,10,15,20,30 d B достапни; 1-10d B±0.5 d B,15-30d B±1d B.)
Температура : -55°C до +125°C
Конектор : BNC машки да BNC женски


1.Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). 2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Ако не е, ве молиме да ја корегираат пред исплата. 4.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 5.ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.Се надевам дека ќе се разбере и поддршка!
Време На Испорака :
1.Ние прифаќаме Alipay.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
МАЧКА-3G-2-BNC-6dB
Бренд Име:
WINWOKOM