.

Madrry Kawaii Куче Папокот & Бел Копчето Прстени За Жените Симпатична Goggy Глеѓ Esmalte Папокот Пирсинг Ombligo Плажа Партија Секси Накит

Madrry Kawaii Куче Папокот & Бел Копчето Прстени За Жените Симпатична Goggy Глеѓ Esmalte Папокот Пирсинг Ombligo Плажа Партија Секси Накит

DEN 239.52

Пристапност
Во достапна форма


Совршено Мазна Назад

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Lucite
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Број На Модел На:
7613400077
Бренд Име:
Madrry
боја:
Црна
Повод:
партија,рутински,одмор,собирање
статус:
Бренд Нови 2017
Стандарди За Безбедност:
CE Доведе Слободни,Никел Слободни
Метал:
316L медицински нерѓосувачки челик
Клучни зборови:
пирсинг не umbigo,anillo en el ombligo
Продажба Метод:
еден компјутер само/многу подари на големо трговија на големо
is_customized:
Yes