.

Новата 3D Дизајн Цинк-Алуминиумска Легура Keychain Копче Прстен Keyring Автомобил Стил Додатоци за Toyata Prado

Новата 3D Дизајн Цинк-Алуминиумска Легура Keychain Копче Прстен Keyring Автомобил Стил Додатоци за Toyata Prado

287.52
DEN 259.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Производ материјал : квалитет znic-алуминиумска легура. Големина : околу 3cm(ширина),во должина од 10cm вклучувајќи синџир. 3 D дизајн, мазна полиран suface. Пакетот вклучува : 1x keychain.

Главните карактеристики

Бренд Име:
JY