.

мека детска соба тепих сина Промоција душекот табела hello kitty дома бања мат кујна симпатична дневна соба килим Промоција

мека детска соба тепих сина Промоција душекот табела hello kitty дома бања мат кујна симпатична дневна соба килим Промоција

609.12
DEN 609.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма


100% нов висок квалитет!
Материјал : Полиестер
Големина : 40x60cm 50x80cm 60x90cm 50x120cm 50x180cm
Дебелина : 10мм
Производ Големина на Табелата (Единица : CM) Големина Конверзија : 1 инч = 2.54 см или 1 cm = 0.393 инчен
(Се должи на рачно мерење, ве молиме овозможи 1-3 см грешка)
Боја : multicolor
функција :
Дома мат, меки и удобни, не се лизга, не исчезнат
Крајна точка пластична фолија, носат трајни
Сунѓерот обвивка, абсорбента, фина изработка, долг работен век
Предмет : коридор; влез; градско; дневна соба, кујна, лоби.
Поради различни компјутерски екран во боја, вистински проект боја може да биде малку поинаков од над сликата, ви благодариме за вашето разбирање.
answer : ___________________________ note :
Бидејќи тоа е меѓународната логистика, времето не можеме да го контролираат, понекогаш многу наскоро, понекогаш поради тоа што времето и царинската бавно, ве молиме да се разбере.
За време на транспортот процес на стока може да се гмечи, вовлекување, додека поставеност на 1-2 дена, на производот ќе биде подобро, бидејќи многу производи се во загуба, логистика е
Многу скапи, тие не влијаат на нормалната употреба, ве молиме пријатели се разбере, ви благодарам многу;
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay, Кредитни Картички,навремени Банкарски Трансфери, Офлајн Плаќање (Банкарски Трансфери и Western Union).

Главните карактеристики

Големина:
40x60cn, 50x180cn, 50x120cn, 50x80cn, 60x90cn
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Број На Модел На:
Патосници
Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Комерцијални,Отворено,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Начини на Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Декорација Стил:
doormat
Обликот:
правоаголник
Место:
Салон
дизајн:
Персискиот
Измијте Стил:
Рака Мие
Техника:
Машина Направени
Бренд Име:
Aidealife Начин На Живот
Материјал:
100% Полиестер
дизајн:
Цртан филм
Примена:
Кат,Спална Соба,Бања,Кујна
група:
Возрасни лица
Функција:
Навремено-Отпорни,Отпорни На Корозија,Adhesiv
Употреба:
Кат,Отворено,Автомобил,Врата,Бар,Бања