.

100pcs/многу KF128-5.0-2P PCB Завртка Terminal Block Конектор KF128-2P теренот:5.0 MM/0.2 инчи Зелена Врска терминал блок 2Pins

100pcs/многу KF128-5.0-2P PCB Завртка Terminal Block Конектор KF128-2P теренот:5.0 MM/0.2 инчи Зелена Врска терминал блок 2Pins

446.40
DEN 424.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

100 PCS/многу KF128-5.0-2 P PCB Завртка Terminal Block Конектор KF128-2 P теренот : 5.0 MM/0.2 инчи Зелена Врска терминал блок 2 Pins

Главните карактеристики

Број На Модел На:
KF128-5.0-2P
Број на Контакти:
1 - 10
Тип:
Завртка
is_customized:
Yes
Диригент Големина:
11 - 20 AWG
Тип На Единица:
многу (100 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.25kg (0.55lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)