.

1000Pcs 4,2 mm У Тип Ладно Crimp Терминал Не-Изолирани Вилушка Облик Терминали 2.5mm2 Wire Кабел Конектор

1000Pcs 4,2 mm У Тип Ладно Crimp Терминал Не-Изолирани Вилушка Облик Терминали 2.5mm2 Wire Кабел Конектор

651.84
DEN 548.00 -16 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис
Име на производ : Не-Изолирани Cri пратеник Терминал
Модел : UT2.5-4
Одговара Студ Кол : 4mm
Материјал : Бакар
Пакет : 1000pcs/пакет
Сликата Покажува -

Главните карактеристики

Бренд Име:
AIRLGEE
is_customized:
Yes
Тип:
Crimp Терминал
Број На Модел На:
UT2.5-4