.

500pcs/многу EN0206 гол Изолирани цевка терминал блок Кабелот крајот терминал жица ferrules

500pcs/многу EN0206 гол Изолирани цевка терминал блок Кабелот крајот терминал жица ferrules

DEN 2232.00

Пристапност
Во достапна форма


Производи име : Гол кабелот крајот терминал
Производи опис :
1 : 100% сосема нов и висок квалитет
2 : Боја вкупно : Природни
3 : Големини : EN0206
4 : Одговара на кабел : 26 AWG(0.2mm2)
5 : Количина : 500pcs/торба
6 : Материјал : Бакар
7 : Количина : 1 пакет(500pcs)
8 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Пакет содржина
(Количество x Големина x одговараат на кабел )
500pcs x EN0206x 26 AWG(0.2mm2).
Вкупна КОЛИЧИНА : 500 PCS
Производи слика

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Splice
Број На Модел На:
YXE