.

Besta 100Pcs/многу Fougera Витамин Маст Анти Лузна Тетоважа Aftercare Крем За Тетоважа&телото Уметност, Трајна Шминка Тетоважа Снабдување

Besta 100Pcs/многу Fougera Витамин Маст Анти Лузна Тетоважа Aftercare Крем За Тетоважа&телото Уметност, Трајна Шминка Тетоважа Снабдување

DEN 810.24

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : излечи брзо да се задржи влагата без лузна, без промена на бојата Апликации : За по веѓа или усна тетоважа Спецификација : Рана поправка гел е основен производ на убавината постапка Брз исцели, без промена на бојата по користење на тоа , раната брзо ќе се исцели, не scabby и decoloring Користење на методи : По тетоважа&трајна шминка работа, користете го ова за 3 дена. Покрие раната со овој производ преку памук брис рамномерно, три до пет пати на ден.Имајте на раната се чисти.Пред да го користите, миење на раната со вода Пакет се Вклучени : 100 Pcs Fougera Витамин Маст ,5g/еез
Услови на продажба :
1. Ве молиме да не известите во рок од 14 дена (според објавување датум).
2. Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНО пакување и додатоци.
3. Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети.
4. Ние ќе го замени предмети кои се дефект предмети за 30 дена од денот ќе ги добиете. Предмети кои имаат физичка злоупотреба не се покриени со гаранција.
5. Реконструкцијата се само понудени за неисправни производи пријавува во рок од 7 дена по приемот.
6. Купувачот ја прифаќа одговорноста да се плати за враќање товар за било која причина, освен DOA (мртов на пристигнување).

Главните карактеристики

Бренд Име:
Hummingbird
Број На Модел На:
Б-0177
Материјал:
тетоважа крем
Тип:
Тетоважа accesories
Тип:
тетоважа додатоци
Име:
Fougera Витамин Маст Анти Лузна Тетоважа
Пакетот Вклучува:
100pcs
Функција:
Тетоважа Aftercare Крем За Тетоважа&телото Уметност
Апликации:
по веѓа или усна тетоважа