.

Вештачка Свила Водат Twill Печатење Пердув Шема Сатен Ткаенина Моден Облека За Кошула Шамија и Здолниште 50X150CM SC006

Вештачка Свила Водат Twill Печатење Пердув Шема Сатен Ткаенина Моден Облека За Кошула Шамија и Здолниште 50X150CM SC006

DEN 432.00

Пристапност
Во достапна форма


Име На Производ : Вештачка Свила Водат Twill Печатење Пердув Шема Сатен Ткаенина
Карактеристики : Кожа-Friendly& Дише&Светло&тенка
Употреба : Чевли,Торба,Шалови,Streamer,Поставата крпа,Фаза костим, Кошула ,Здолниште и други шиење проекти.
Портретирани Како слика се прикажани
Ткаенина Ширина : 150cm
Пакет Содржина : 150cmx50cm ве Молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : 1) намалување на рака (+-2cm грешка), 2) мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот. 3) како ќе се намали на ткаенини : Ако купувате 1 парче, ќе се намали половина метар (150cm * 50cm) Ако купувате 2 парчиња, ќе се намали еден метар (150cm * 100cm) Доколку купите 3 парчиња, ќе се намали еден метар и половина (150cm * 150cm) ќе се намали континуирано парче, ако цел повеќе од 1 парче

Главните карактеристики

Тип На Производ:
spandex ткаенина
Техника:
Ткаени
Материјал:
Свила / Полиестер
Тип:
Charmeuse Ткаенина
Стил:
Twill
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Шема:
Печатени
Ширина:
150cm
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
SHUAN SHUO
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
Материјал:
97% полиестер + 3% spandex
Функција:
Кожата-Friendly Дише&Светло&тенка
Тежина:
85g
Големина:
150*50CM
Пакет Содржина:
1PCS За 150*50cm
боја:
како се покаже слика
користат за:
Маица Шамија и Здолниште
Превозот начин:
Бесплатен превозот