.

НОВИ 5pc 26*31MM овална Кристал Лента лизгачот кристал Тока Свадба Наметки DIY облека торба чевли декорација додатоци убавина

НОВИ 5pc 26*31MM овална Кристал Лента лизгачот кристал Тока Свадба Наметки DIY облека торба чевли декорација додатоци убавина

DEN 186.72

Пристапност
Во достапна форма

Тип на производ : НОВИ 10pc 26*31 MM овална Кристал Лента лизгачот кристал Тока Свадба Наметки DIY облека торба чевли декорација додатоци убавина
Број на модел : g238
Употреба : Се Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Облик : Стан
Боја : сребрена
Материјал : Кристал
Употреба : Конкуренција Бикини Костум
Техника : Позлата/Заварување
Пакет : 10pcs/многу

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Токи
Обликот:
овална
Бренд Име:
Lkeran
Декорација:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Број На Модел На:
G305
Тока Тип:
Прстени
Функција:
сјајна
Материјал:
Метал