.

4pcs/многу метална кука тока,миленичиња куче тока,hummer тока багаж додатоци 1.1 cm внатрешен дијаметар

4pcs/многу метална кука тока,миленичиња куче тока,hummer тока багаж додатоци 1.1 cm внатрешен дијаметар

DEN 251.04

Пристапност
Во достапна форма


ВНИМАНИЕ : Ако има проблем,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на производот.Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што ПОБРЗО. Ако производот е оштетен за време на испорака или испратени лошо за вас,ние да ја испратите на нов производ или враќање на пари за гаранција, по нашите преговори. Ако не ја прими стоката во рок од проценето време,pls контактирајте нè за подетални логистика информации.Ако било итен се случи,ние ќе ви помогнеме да sovle. ПОВРАТНИ информации : Ако не сте задоволни со мојата објекти и услуги,ве молиме да ми корист за да се остави позитивен feed врати.Вашиот добар коментар е многу ценет. Ако нема да ме остави позитивни повратни информации,ве молиме да се чувствуваат удобно да дозволете ми да знам причината прво.Јас ќе ви даде добро решение. ЗА НАС : SANS продавница е компанија специјализирана во прибор за облека.Имаме професионални услуги на клиентите за вас.Ако какво било прашање во врска со производот,pls не двоумете се да контактирате со нас.Поради временската разлика, ние ќе ви одговори што не подоцна од 24 часа,excepting на ден ние се исклучени.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.

Главните карактеристики

Големина:
1.1cm
Тип На Производ:
Токи
Обликот:
був
Тока Тип:
Клипот Токи
Метал Тип:
Цинк Легура
Употреба:
ремени,торби
Бренд Име:
QiARSOYOO
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Функција:
Може да префрлате
Број На Модел На:
HTT-001
боја мешано:
Работен