.

100pcs 6colors 10мм Висок квалитет grommet леене модни чанти ремени метал додаток круг претходно биле вклучени со завртки 50pcs

100pcs 6colors 10мм Висок квалитет grommet леене модни чанти ремени метал додаток круг претходно биле вклучени со завртки 50pcs

DEN 1176.00

Пристапност
Во достапна форма


Информации за производот Името : претходно биле вклучени Количина : 50 персонални компјутери и 100pcs In ide : 10мм Материјал : цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни
Информации за производот Име : Кука Количина : 50 компјутери In ide : 19mm,25мм Материјал : цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

Главните карактеристики

боја:
Четка антички 50pcs, Светлина злато 50pcs, Злато 50pcs, Сребро 50pcs, Пиштол црна 50pcs, Четка антички 100pcs, Светлина злато 100pcs, Злато 100pcs, Сребро 100pcs, Хром 50pcs, Пиштол црна 100pcs, Хром 100pcs
Тежина:
9g
Материјал:
Цинк Легура
Бренд Име:
nolvo светот
Број На Модел На:
SSA10
Тип:
Претходно биле вклучени