.

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот,6 дупка се зголеми силикони торта калап сапун калап за печење алатка

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот,6 дупка се зголеми силикони торта калап сапун калап за печење алатка

403.20
DEN 299.00 -26 %

Пристапност
Во достапна форма


Мувла големина на : 29.5 * 17.5*3.5 cm Една дупка големина : 7*3.5 см сапун тежина : 120g Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини има мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.
Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница веб-страница :
Функција :
Бренд : 100% нови
*За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!
Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !
Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем. Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и ЕМС не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со ЕМС кога ќе изберете ЕМС бесплатен превозот.
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, обично Под 2 KG испратите кина пост, повеќе од 2 КГ од UPS-от/DHL/.

Главните карактеристики

боја:
случаен превозот
Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силиконска Гума
Бренд Име:
FANYI
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
m
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
сертификација:
CIQ
Торта Алатки Тип:
Габи,