.

Круг Цвет DIY Сапун Калапи 3D рачно изработени Силиконски Калап за Правење на Сапун

Круг Цвет DIY Сапун Калапи 3D рачно изработени Силиконски Калап за Правење на Сапун

DEN 556.80

Пристапност
Во достапна форма


Спецификација :
Материјал : 100% храна одделение силиконски каучук
Тежина на силиконски калап : 80 грама
Големина на готови сапун : 45*45*22 мм
Боја : Автоматски
Примена : за рачно изработени сапун ,мирис восок од свеќи ,чоколадо,торта ,sugarcraft ,итн ..

Главните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
голема мувла
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
GS450
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Потекло:
Кина
боја:
Пинк
Големина на готови сапун:
45*45*22 cm
Тежина на сапун мувла :
80 Грама
Пакет:
меур торба или картон
Материјал:
100% храна одделение силиконски каучук
Примена:
за рачно изработени сапун, мирис восок од свеќи ,чоколадо,колачи ,бонбони ,sugarcraft