.

AETOO нови крокодил кожа човек торба мажите бизнис модата кожна чанта рамо гласник торба мажи

AETOO нови крокодил кожа човек торба мажите бизнис модата кожна чанта рамо гласник торба мажи

4027.20
DEN 2054.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма


ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ МАТЕРИЈАЛ
Вистинска Кожа
ПОСТАВАТА Полиестер Гроздобер СТИЛ,Едноставен,Секојдневен,Бизнис
тежина За 0.8 kg ГОЛЕМИНА 29*30*5 CM РОД жени/мажи/студенти
костим за забава ,свадба ,бизнис ,подарок ......
Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Тврдост:
Мека
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Гроздобер
Надворешноста:
Солидна Торба
Број На Модел На:
М-358
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
Повик Tote
Пол:
Мажи
Бренд Име:
AETOO
Декорација:
Никој
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Повод:
Разноврсна