.

ЕВА Перница Лето Трчање За Мажи Кул Дише Мажите Патики Спортски Чевли Мажите Zapatillas deportivas

ЕВА Перница Лето Трчање За Мажи Кул Дише Мажите Патики Спортски Чевли Мажите Zapatillas deportivas

1824.00
DEN 1094.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте на нашата продавница,ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно! За големината : Поради големината стандард е различно од секој регион,па ве молиме да се измери вашата нога должина како на сликата подолу.
Како да се избере правилната големина?
1.Мерка ногата должина како на слика( ве молиме да не се измери insole должина ).
2.Најдете "НИ szie" од големината на табелата со ногата должина!
ЗАБЕЛЕШКА : P закуп не се измери insole должина,што е различно помеѓу нога должина! За Кутија : Генерално, со цел да се помине на вашиот локален обичај побрзо и chearper,ние ќе пак чевли "без кутија" , овој пат можеби може да ги избегнуваат обичај данок,но ние не можеме да promiss тоа.Ако сакате кутија,ве молиме оставете порака "со кутија" кога ќе ги нарачате. За Decleared вредност : Ние ќе напише $10 на пратката ,и изјави како "подарок",ако имате било какви посебни бара,ве молиме означени во вашата нарачка.Ви благодариме.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 9, 9.5, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Датум На Издавање:
Spring2017
Бренд Име:
MVVT
За Растојание:
Половина Маратон(>20km)
Функција:
стабилност
Горниот Материјал:
Mesh
Пол:
Мажи
Горната Висина:
Медиум намали
Број На Модел На:
SS8895
спортски тип:
Начин на живот
Функција:
Дише
Insole Материјал:
ЕВА
Затворање Тип:
Чипка-Up
Применливи место:
Хард Суд
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Технологија:
БЕСПЛАТНИ ФЛЕКСИБИЛНИ
Outsole Материјал:
Гума
Ниво На Пракса:
Професионални
Продажба:
Yes
Стил:
Машка Мода