.

висока чистота карбонски влакна Q668C kamera stative & лесни камера tripod 1560mm само 1.33 kg tripod стои со monopod и главата

висока чистота карбонски влакна Q668C kamera stative & лесни камера tripod 1560mm само 1.33 kg tripod стои со monopod и главата

DEN 6816.00

Пристапност
Во достапна форма


висока чистота карбонски влакна Q668 C kamera stative & лесни камера tripod 1560mm само 1.33 kg tripod стои со monopod и главата
повеќе предмети ве молиме кликнете тука :
Спецификација :
1.материјал : јаглерод влакна
2.дел : 4
3.максимален дијаметар : 25mm
4.min дијаметар : 13mm
5.макс висина : 156cm
6.min висина : 36cm
7.укината висина : 36cm
8.тежина : 1.33 kg
9.макс оптоварување : 8kg
10.предлагам оптоварување : 6kg
Функција :
1.нови карбонски влакна материјал tripod ,чистота на карбонски влакна повисока од 90%, 156cm само 1.33 кг, лесни
2.тоа е 2 во 1 камерата tripod со monopod ,може да се здипли назад од страна на 180 степен 3.пресврт заклучување , само треба 1/4 врти лесно може да се заклучи или lossen 4.панорамски топката главата со 2 меур ниво 5.мултифункционален , може да панорамски пука, макро пука, ниска ангел пука Пакување : tripod со топката главата *1 tripod кеса*1 ален копче*1 нога нокти*3
ален ke*1 спецификацијата*1 џеб кеса*1 warrenty картичка*1 топката главата кеса *1

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Укината Должина (mm):
360
Тип:
Мини Tripod / Лесни
Макс Extened Должина (mm):
1560 со
Тежина (g):
1330
Употреба:
Дигитална Камера
Бренд Име:
QINGZHUANGSHIDAI
Број На Модел На:
Q668C
Материјал:
Карбонски Влакна
Глава тип:
топката главата
меур ниво:
2
Технологија:
Кастинг