.

Бесплатен превозот Бања Туш Тапа Бања Тапа Миксер Допрете Со Рака Туш Главата Туш Тапа Поставите палубата Монтирани BF897

Бесплатен превозот Бања Туш Тапа Бања Тапа Миксер Допрете Со Рака Туш Главата Туш Тапа Поставите палубата Монтирани BF897

8280.00
DEN 7452.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Број На Модел На:
BF897
Површински Третман:
Полиран
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Број на Рачки:
Тројно Се Справи Со
Бренд Име:
Ferond