.

12 Инчен Суперхерој Стрип Логото Ранец За Децата Училишни Торби Супермен, Спајдермен Бетмен Детска Градинка Ранец Момчиња Торба

12 Инчен Суперхерој Стрип Логото Ранец За Децата Училишни Торби Супермен, Спајдермен Бетмен Детска Градинка Ранец Момчиња Торба

863.04
DEN 552.00 -36 %

Пристапност
Во достапна форма


12 Инчен Суперхерој Стрип Логото Ранец За Децата Училишни Торби Супермен, Спајдермен Бетмен Детска Градинка Ранец Момчиња Торба

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Материјал Состав:
Ployester
Објектот Тежина:
0.28kg
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Должина:
24cm
Затворање Тип:
Патент
Објектот Висина:
30cm
Главен Материјал:
Најлон
Објектот Ширина:
10cm
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
COOLOST
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
17051301
боја:
Црна
Стрип:
капетан америка , spider man , ironman , На блиц