.

FORUDESIGNS Мода Обичните Жени Ранец Симпатична 3D Животинско Pomeranians Печатење Училишниот Ранец за Студентски Деца Schoolbags

FORUDESIGNS Мода Обичните Жени Ранец Симпатична 3D Животинско Pomeranians Печатење Училишниот Ранец за Студентски Деца Schoolbags

1247.52
DEN 836.00 -33 %

Пристапност
Во достапна форма

За Нашата Продавница
1. Додадете ни ја вашата омилена продавница листа, се повеќе се изненади и попуст.
2.На дд стоката во вашата шопинг кошничка, добие најдобрата цена во прв пат и да се купи во време.
За Плаќање
1.Можете да платите со Банковен налог, Western Union, Master Card, Visa, Зачувам, Кредитна картичка
2. Ве молиме да ја плати во рок од 5days на цел
За Превозот
1 .Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако вашата уплата е завршен ( празници може да биде продолжен)
стоката ќе пристигне во 5-40 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
Гаранција и Гаранција
1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.
2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
C
Капацитет:
20-35 Литарски
Стил:
Preppy Стил
Главен Материјал:
Платно
Ранци Тип:
Softback
Пол:
Девојки
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Надворешноста:
Никој
Објектот:
децата училишни ранци
Шаблон Тип:
симпатична миленичиња pomeranians печатење ранец
боја:
Како се покаже слика
Стил:
учениците од ранец/rucksack/bolsa
Type1:
училиште кеси за тинејџери/деца
Големина:
44x28x13cm
Type2:
3d симпатична тексас животинско џеб мачка шема училишниот ранец кеси жени
type3:
кул животни волкот училиште книга чанти женски rucksack
type4:
моден топката печатење платно дневни патувања ранец жена
Пол:
жените/жена/дами/женски/mujer/тинејџерки