.

1 Пар,Бесплатен Превозот,Клип со Вшмукување Чаша,Картичката се Стега,3 Бои: Небо Сина,Бела,Црна,Идеален За Автомобил,Кујна,Канцеларија,Хотел

1 Пар,Бесплатен Превозот,Клип со Вшмукување Чаша,Картичката се Стега,3 Бои: Небо Сина,Бела,Црна,Идеален За Автомобил,Кујна,Канцеларија,Хотел

95.04
DEN 86.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Драги пријатели, ви благодариме за посетата на нашата продавница. Ние само ја понудата "СИГУРЕН · ИЗДРЖЛИВ · ВРЕДНИ" производи за вас, за нашите ценети купувачи. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било какви прашања или посебно барање, ние би сакале да слушнеме од вас и ќе се обезбеди најдобра услуга за вас. Ви посакувам среќен шопинг тука.
Покрај тоа, ние ќе ја објавите на нови објекти секој месец за вашиот опција. Или ако имате било топло предмети кои се во потрага за добавувачите, само ни го покаже слика и големина. Ние си имаме свој дизајн тим и опрема за правење на сите видови на Пластични Вбризгување на Производи, но не ограничувајќи се на тоа. Ние, исто така може да код за вас, ако тоа е направено од други материјали.
Детали За Производот >>
* Ставка Опис :
1 Пар, Бесплатен Превозот, Картичка Клип w/ Морон , Одлична За Картичка, Sunshade, Polybag, Стакло да клип, Картички Организатор, Suitalbe за Автомобили, Канцеларија, Кујна, Алатка Кутија, Каде Што Сакате да се Откажам Мали Работи На Ѕидот, Пријателски Кориснички Дизајниран, Оди таму Каде Што Сакаат
Три Бои За Опцијата :
Небото Сино,
Бела,
Црна
Ве Молиме Бидете Сигурни Дека Ќе Ја Одберете Точната Боја Сакате Кога Ќе Го Купите.
* Item Функција :
Цицање на Автомобилот од Страна на Прозорецот, Пластика, Керамика, Огледало, Стаклена Површина, итн. Не може да се Одржи На Кожа, Дрво, Текстил или обоени Делови.
Совети : Бидете Сигурни Дека За Да Ја Исчистите Површината Пред Да Инсталирате Нашата Картичка Клип, Притиснете Го Се Додека Вшмукување Чаша Стане Рамен.

Главните карактеристики

Главен Материјал:
Смола
Бренд Име:
JUSTAUTO
Објектот Тежина:
20g
Боја 1:
Бела
Бојата 2:
Сина
Боја 3:
Црна
Пакет:
Блистер картичка