.

Сјае пченица Црна, Црвена Кожа Автомобил Воланот Покритие за Хонда Граѓански Граѓанско 9 2012-2015

Сјае пченица Црна, Црвена Кожа Автомобил Воланот Покритие за Хонда Граѓански Граѓанско 9 2012-2015

DEN 2352.00

Пристапност
Во достапна форма

Производ Материјал : Вистинска Кожа, ве Молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување. Овој производ е управниот покрие,не е воланот! Пакет содржи : 1x воланот маска, 1x игла, 1x конец, 1x напрсток, 1x двојна двострано лента, 1x scraper. оваа маска се вклопуваат за вас оригинални автомобил управувачот со кожа,кога ќе примите овој волан маска,можете директно да го инсталирате,не треба да се отстрани оригиналниот волан од кожа! Погоден автомобил модели : за Хонда Граѓански Граѓанско 9 2012-2015

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Дијаметар:
38cm
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
Сјае пченица
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
25cm