.

MEWANT Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Kia Forte 2009-2014 Душата 2010-2013 Рио 2009-2011

MEWANT Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Kia Forte 2009-2014 Душата 2010-2013 Рио 2009-2011

DEN 2539.20

Пристапност
Во достапна форма


Погоден автомобил модели : за Kia Forte 2009-2014 / Душата 2010-2013 / Рио 2009-2011
Забелешка 1 : Производ Материјал : Вистинска Кожа
Забелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот
во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,ако има
е разликата,тоа нема да се вклопи)!

Главните карактеристики

Боја Име:
Црн Конец, Бел Конец, Светло Сива Гајтан, Црвена Нишка, Жолта Гајтан, Црвена Сина Конец, Сината Нишка
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Дијаметар:
38cm
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
Mewant
Објектот Висина:
6cm
Објектот Тежина:
0.32kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Име На Модел:
за Kia Forte 2009-2014 Душата 2010-2013 Рио 2009-2011
Специјални Функции:
се чувствуваат удобно
Објектот Должина:
21cm