.

Управниот Менувачот Обнова Комплет Волан Комплет за Поправка Заптивка Комплет Нафта печат за BMW 540i 545i 550i 520i 525i 535i

Управниот Менувачот Обнова Комплет Волан Комплет за Поправка Заптивка Комплет Нафта печат за BMW 540i 545i 550i 520i 525i 535i

DEN 1704.00

Пристапност
Во достапна форма

Име : управување поправка колекции Количина : еден сет Материјал : увезени материјали Содржи : 4 масло фоки, некои престилки Тежина : околу 0.35 KG / set 1 : ве Молиме имајте во предвид при поставувањето на цел, или контактирајте ме : Што бренд? Б : Што модели? C : колку години? D : колку
зафатнина? 2 : Доколку не сте сигурни дека вашите сопствени модели, може да обезбеди 17-цифрениот VIN за мене за да ја проверите. 3 : Ако нафта печат не е сигурен, ве молиме солза надвор да ми каже Печат : A : висина? Б : внатрешен дијаметар? C : надворешен дијаметар ? 4 : предмети купени по 24-72 часа за да ги организира испорака. 5 : Express : E-ПАКЕТ, DHL, EMS, (E-ПАКЕТ не може да надмине 2 KG) 6 : Изразат нормално пристигнување време : 3-7 дена, далечно место 10-20 дена. 7 : Работно време : од понеделник до сабота.

Главните карактеристики

Бренд Име:
stenzhorn
За Возило Брендови/Модел:
BMW