.

1PC Стигнале Пролет 3M USB 2.0 тип машки на женски Продолжување Кабел Кабелот C26

1PC Стигнале Пролет 3M USB 2.0 тип машки на женски Продолжување Кабел Кабелот C26

149.76
DEN 123.00 -18 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Стигнале Пролет 3 M USB 2.0 тип машки на женски Продолжување Кабел Кабелот Сигурен за пренос на податоци, ја полните вашата единица, и синхронизирање на вашиот Mac или PC Голема брзина за пренос на податоци, Компактен дизајн и лесна тежина Продолжување должина : 3 M Боја : Црна Количина : 1 PC Пакетот вклучува : 1 x продолжување кабел

Главните карактеристики

Интерфејс Тип:
usb 2.0
Број На Модел На:
27352
сертификација:
Други
Пристаништа:
1
Бренд Име:
BGEKTOTH
Стандард:
usb 2.0
Пакет:
No
Funtion:
Никој
Должина:
See Information
Пристаништа:
1