.

Бренд 12PCS/Пакет USB 3.0 Машки да се Женски Приклучок Конектор Адаптер Конвертор FW1S

Бренд 12PCS/Пакет USB 3.0 Машки да се Женски Приклучок Конектор Адаптер Конвертор FW1S

528.00
DEN 428.00 -19 %

Пристапност
Во достапна форма


Welcome To Мојата Продавница
Пријател, и Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Желба Листа"
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".
Ви благодарам многу за вашата поддршка.Имајте пријатен ден!
Спецификација На Производот :
* USB 3.0 Вертикална Машки да се Женски Десен Агол Адаптер Спојка * 2 (Свртена кон Лево и Десно Свртени )
* Десен Агол USB 3.0 тип Машки да се Женски * 2 (Свртена кон Лево и Десно Свртени )
* USB 3.0 Тип Женски на Micro Машки Адаптер*1 Пакет
* USB 3.0 Женски на Женски Спојка Адаптер *2 (Завиткани + Нема завиткани)
* USB 3.0 Продолжување Адаптер Спојка - А - Човек кон - Женско* 2 (Завиткани + Нема завиткани)
* USB 3.0 Продолжување Адаптер Спојка - тип Женски на Б-Кабел
* USB 3.0 Продолжување Адаптер Спојка - USB B Женски Б Женски
* USB 3.0 Продолжување Адаптер Спојка - USB B Женски USB Micro Б
Пакување : 12 PCS/Пакет USB 3.0 Машки да се Женски Приклучок
Пред-продажба на Услуги
-Вашите контакт со Trademanager или e-mail за детали пред место цел ќе биде highli го цениме.
Ние ќе ги провери состојбата и понуди најдобро големина решение на облека.
-Трговија на големо нарачки ќе се добие разумно попусти.
-Ние сме среќни да обезбеди слика без жиг за вас.

Главните карактеристики

Должина:
Тип:
USB Кабли
Примена:
Мултимедијални
Бренд Име:
EDAL
верзија:
usb 2.0
Пакет:
Пакет 1
Конектор A:
USB
Конектор Б:
USB
Пакет:
No
оклопна:
Не-Заштитени
Пол:
Машко-Женски
Функција:
Никој
Пакување:
Polybag
Број На Модел На:
VGA Конектор Адаптер Конвертор-Кабел