.

Европската Дома Мебел накит украси керамичка вазна цвет аранжман одговара на модерните дневна соба декорација занаети

Европската Дома Мебел накит украси керамичка вазна цвет аранжман одговара на модерните дневна соба декорација занаети

DEN 25369.44

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Бренд Име:
casamento
Функција:
Кат Вазна
Стил:
Модерна
Големина:
L
Материјал:
Керамички
Меса на цветни орган видови:
Вазна
Член Број:
VC4025A
Стил:
Европски стил