.

Облека Де Соаре 2018 Сина Вечерни Фустани Чиста Лажичка Вратот Beaded Бисери На Жените Формално Наметки Посебен Повод Фустан

Облека Де Соаре 2018 Сина Вечерни Фустани Чиста Лажичка Вратот Beaded Бисери На Жените Формално Наметки Посебен Повод Фустан

DEN 6720.00

Пристапност
Во достапна форма

Опис
-100% Оригиналниот Дизајн
Познатиот Моден Бренд
-Кина Производителот За 15 Години
-Најдобри Изработка & Најдобри Ткаенина
-Брза Испорака
-Најдобра Услуга
-Подготвени се Направени да Нарачате
-Брод Во Целиот Свет
Слика
А, Наддавање за венчаница не се некои додатоци како што се ракавици, свадбен превез и crinoline или petticoat ( покажа на слики ). Б. Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов . В .Ако сте од Бразил, Чиле,Индија,Аргентина,Ангола и така натаму , ве молиме дај ни вашиот CPF во полето за пораки кога се врши плаќање. Препорака
Големина На Табелата
Ако вашиот тип на тело е стандард,можете да го користите нашата големина на табелата.Мора да се обезбедат следниве дополнителни информации и големини : Големина : _______
Назад : ______(патент или чипка)
Фустан во боја : ___ (ве Молиме изберете боја од нашите боја шема)
Настан на Денот(Многу важно) : __________
Телефонски број за превозот : __________ Мерење Ако вашето тело е различна од инчен-нога стандард НАС ГОЛЕМИНА,задоволен пополните вашиот сопствен големина во забелешка(сантиметри или инчи). 1.Назад патент или чипка=______(изборен) 2.

Главните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Декорација:
Beading
Бренд Име:
ERINBESS
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер
Деколте:
Лажичка
Број На Модел На:
E008
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни