.

ROBESBON 6 Бои 3 Различни Објективи на возење Велосипед Возење Риболов Пешачење Слободно очила за сонце Eyewear Мажи Жени Отворено Спортски Очила

ROBESBON 6 Бои 3 Различни Објективи на возење Велосипед Возење Риболов Пешачење Слободно очила за сонце Eyewear Мажи Жени Отворено Спортски Очила

DEN 527.04

Пристапност
Во достапна форма


ROBESBON 6 Бои 3 Различни Објективи на возење Велосипед Возење Риболов Пешачење Слободно очила за сонце Eyewear Мажи Жени Отворено Спортски Очила
Забелешка : Секој пар на очила содржи три различни објективи : боја на филмот + ноќно + црна, сива

Главните карактеристики

Бренд Име:
ROBESBON
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Оптички Леќи Атрибут:
REVO,Ноќ визија
Леќа Висина:
41mm
Леќа Ширина:
61MM
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
3 Леќи
рамка боја:
Повеќе
Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Велосипедизам
Поларизирана:
no
Леќа Материјал:
PC
Стил:
Движење
Рамка материјали:
Пластични
леќи во боја:
REVO боја филмот + ноќно + црна, сива
рамка боја:
Црна, црвена, сина, бела, небото сино, LightGreen
велосипедизам очила за сонце:
велосипедизам очила
велосипедизам очила за сонце 1:
poc
велосипедизам очила за сонце 2:
oculos ciclismo
велосипедизам очила за сонце 3:
gafas ciclismo